BROSCHYRER
Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Kontakt

flagswed.en

TAPFLO AB

map-markerAddress Filaregatan 4

442 34 KUNGÄLV

 

Tapflo Inrikes (Sverige)

phone0303-140 50

fax0303-199 16

envelopeinfo@tapflo.se

globetapflo.se

 

Tapflo international (Head office)

phone+46 303 63390

fax+46 303 19916

envelopesales@tapflo.com

globetapflo.com

Kontaktformulär


Fyll i din information nedan och lämna ett meddelande. Vi återkommer så snart som möjligt!

 

Invalid Input

Fyll i ditt företagsnamn. Om du är en privatkund, skriv: "privat"

Fyll i en giltig e-postadress

Fyll i ett giltigt telefonnummer

Invalid Input

* Obligatorisk

 

Personal

Jonas

Jonas Kléen
Innesäljare

Tel: 0303-140 55
E-mailjonas.kleen@tapflo.com

Thomas

Thomas Jaremo
Innesäljare

Tel0303-26 09 67
E-mail: thomas.jaremo@tapflo.com

Dan

Dan Körmark
Innesäljare / Servicekoordinator

Tel0303-26 09 63
E-maildan.kormark@tapflo.com

Fredrik H

Fredrik Hellgren
Säljare Södra Sverige

Tel: 0303-26 09 66
E-mailfredrik.hellgren@tapflo.com

Robin

Robin Olsson
Teknisk säljare

Tel0704-18 20 72
E-mailrobin.olsson@tapflo.com

Patrik

Patrik Johansson
Produktansvarig

Tel0303-26 09 60
E-mailpatrik.johansson@tapflo.com

Malin

Malin Moberg 
Ekonomi

Tel0303-140 51
E-mailmalin.moberg@tapflo.com

Gunnar

Gunnar Theding
Exportförsäljning/ KAM

Tel0303-140 53 
E-mailgunnar.theding@tapflo.com

William

William Göthfelt
Exportförsäljning / Logistik

Tel0303-26 09 68
E-mailwilliam.gothfelt@tapflo.com

Mia

Mia Sipilä
Lager / Logistik

Tel0303-26 09 61
E-mailmia.sipila@tapflo.com 

Henrik

Henrik Borisch
Exportförsäljning / IT

Tel0303-140 59
E-mailhenrik.borisch@tapflo.com

Emelie

Emelie Johansson
Personal

Tel0303-26 09 62
E-mail: hr@tapflo.com

Kristoffer

Krzysztof Lemanski
Lager/Logistik Export

Tel0303-26 09 65
E-mailkrzysztof.lemanski@tapflo.com

Joakim

Joakim Eriksson
Marknadsföring

Tel0303-140 56
E-mailjoakim.eriksson@tapflo.com