Kontakt

Tel 0303-140 50
Fax 0303-199 16
E-mail: info@tapflo.se

Vägbeskrivning

Tapflo AB
Filaregatan 4
442 34 Kungälv

Senaste nytt från oss


Vi lanserar CTX - en ny serie högpresterande centrifugalpumpar

Vi lanserar CTX - en ny serie högpresterande centrifugalpumpar

CTX är en ny serie högpresterande centrifugalpumpar som kännetecknas av sin robusta design och överlägsna driftsäkerhet.

Läs mer

Vi söker säljare!

Vi söker en regionansvarig säljare till vårt kontor i stockholmsregionen!

Läs mer

Tapflo TK - nu i aluminium!

Tapflo TK - nu i aluminium!
Ett välkommet tillskott till TK-serien.

Läs mer

 

Kontaktuppgifter personal

Jonas

Jonas Kléen
Innesäljare

Tel: 0303-140 55
E-mailjonas.kleen@tapflo.com

Thomas

Thomas Jaremo
Innesäljare

Tel0303-26 09 67
E-mail: thomas.jaremo@tapflo.com

Dan

Dan Körmark
Innesäljare / Servicekoordinator

Tel0303-26 09 63
E-maildan.kormark@tapflo.com

Fredrik H

Fredrik Hellgren
Säljare Södra Sverige

Tel: 0303-26 09 66
E-mailfredrik.hellgren@tapflo.com

Svante

Svante Fogelhamre
Försäljningschef

Tel0303-26 09 64
E-mailsvante.fogelhamre@tapflo.com

Fredrik T

Fredrik Tholén
Säljare Västra Sverige

Tel: 0735-11 65 85
E-mailfredrik.tholen@tapflo.com

André

André Hallberg
Säljare Stockholm & Norra Sverige

Tel: 0704-65 64 18
E-mailandre.hallberg@tapflo.com

Håkan

Håkan Ekstrand
VD

Tel0303-140 54
E-mailhakan.ekstrand@tapflo.com

Patrik

Patrik Johansson
Produktansvarig

Tel0303-26 09 60
E-mailpatrik.johansson@tapflo.com

Malin

Malin Moberg 
Ekonomi

Tel0303-140 51
E-mailmalin.moberg@tapflo.com

Gunnar

Gunnar Theding
Exportförsäljning/ KAM

Tel0303-140 53 
E-mailgunnar.theding@tapflo.com

William

William Göthfelt
Exportförsäljning / Logistik

Tel0303-26 09 68
E-mailwilliam.gothfelt@tapflo.com

Mia

Mia Sipilä
Lager / Logistik

Tel0303-26 09 61
E-mailmia.sipila@tapflo.com 

Henrik

Henrik Borisch
Exportförsäljning / IT

Tel0303-140 59
E-mailhenrik.borisch@tapflo.com

Emelie

Emelie Johansson
Personal

Tel0303-26 09 62
E-mail: emelie.johansson@tapflo.com

Kristoffer

Krzysztof Lemanski
Lager/Logistik Export

Tel0303-26 09 65
E-mailkrzysztof.lemanski@tapflo.com

Joakim

Joakim Eriksson
Marknadsföring

Tel0303-140 56
E-mailjoakim.eriksson@tapflo.com